Norris Strollt okolja, döntöttek a versenybírók!

2019-05-12 19:04
A McLaren versenyzője, Lando Norris szerint riválisa, Lance Stroll okolható egyértelműen azért, hogy ők ketten összeütköztek a Forma-1-es Spanyol Nagydíjon. The post Norris Strollt okolja, döntöttek a versenybírók! appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Vettel: Beszélnünk kell a csapatutasításokról

Sebastian Vettel, a Ferrari versenyzője szerint beszélniük kell majd a csapatutasításról – a Spanyol Nagydíjon ugyanis egyáltalán nem volt tisztában Charles Leclerc stratégiájával. The post Vettel: Beszélnünk kell a csapatutasításokról appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Räikkönen: Az sem segített, hogy már az első körben kicsúsztam…

Kiábrándító hétvégét teljesített Barcelonában Kimi Räikkönen és az Alfa Romeo Forma-1-es csapata. A finn már az első körben kicsúszott, és végül csak a 14. helyen fejezte be a barcelonai versenyt. The post Räikkönen: Az sem segített, hogy már az első körben kicsúsztam… appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Leclerc: Ki kell vizsgálnunk a dolgokat

Küzdelmes versenye volt Charles Leclercnek, a Ferrari versenyzőjének az F1-es Spanyol Nagydíjon – nem ellenfeleivel, hanem autója problémáival kellett a leginkább megbirkóznia a futamon. The post Leclerc: Ki kell vizsgálnunk a dolgokat appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Hamilton ezúttal „jól kijött csodálatos autójával”

Idei harmadik futamgyőzelmét szerezte a Forma-1-es Spanyol Nagydíjon a Mercedes világbajnok versenyzője, Lewis Hamilton, aki ezzel az összetett pontversenyben is átvette a vezetést. The post Hamilton ezúttal „jól kijött csodálatos autójával” appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Bottas állítja, a kuplung miatt bukta el a győzelmet

„Furcsán” viselkedett versenyautójának kuplungja a rajtnál, ezért maradt alul Lewis Hamiltonnal szemben a vasárnapi Spanyol Nagydíjon Valtteri Bottas – ezt ő maga mondta a barcelonai verseny leintését követően. The post Bottas állítja, a kuplung miatt bukta el a győzelmet appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Nem áll jól a Subaru szénája

2019-05-12 13:02
Közel felére zuhantak a bevételeik, de ígérik, hogy talpra állnak.
részletek

4 milliárd dollárt követelhetnek a Fordtól

A vád szerint a Ford a vásárlókat hibáztatta az automataváltóik rossz működéséért.
részletek

Ez a turbó az űrből is látszik

630 lóerő és 900 Nm nyomaték már elég ahhoz, hogy keresztbe tudjon menni egy 20 éves Merci?
részletek

Érkezik a Michael Schumacher-film!

2019-05-12 11:03
Michael Schumacherről szóló dokumentumfilmet mutatnak be 2019 decemberében a mozikban – a szurkolók a hétszeres világbajnok történetét ismerhetik meg alaposabban. The post Érkezik a Michael Schumacher-film! appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Ekkor rajtol az F1-es Spanyol Nagydíj

A 2019-es Forma-1-es szezon ötödik versenyét rendezik vasárnap, Barcelonában. Az első sorból a Mercedesek rajtolhatnak. The post Ekkor rajtol az F1-es Spanyol Nagydíj appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

A Mercedesnél „kicsit idegesen” várják a verseny rajtját

2019-05-12 09:03
A Mercedes motorsport-igazgatója, Toto Wolff elárulta, egy kicsit idegesen várja a Forma-1-es Spanyol Nagydíj rajtját, habár bízik abban, hogy versenyzőik tudják, mit kell tenniük. The post A Mercedesnél „kicsit idegesen” várják a verseny rajtját appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Spanyol Nagydíj - Bottasé az első rajtkocka

2019-05-12 08:01
A világbajnoki pontversenyben vezető Valtteri Bottas, a Mercedes finn pilótája nyerte a Forma-1-es Spanyol Nagydíj szombati időmérő edzését, így a vasárnapi futamon ő rajtolhat majd az élről.
részletek

Az F1-es Spanyol Nagydíj rajtrácsa

2019-05-12 07:02
Pazar teljesítményt nyújtva szerezte meg a rajtelsőséget a Forma-1-es Spanyol Nagydíjon a Mercedes világbajnoki éllovasa, Valtteri Bottas. A finn versenyző mellől csapattársa, Lewis Hamilton rajtol majd. The post Az F1-es Spanyol Nagydíj rajtrácsa appeared first on F1VILÁG.HU.