Képgaléria – Monacói Nagydíj 2019 – Vasárnap

2019-05-27 10:03
Lewis Hamilton elsőségével zárult a 2019-es Forma-1-es szezon hatodik versenye, a Monacói Nagydíj. A brit nagy csatában utasította maga mögé Max Verstappent, aki azonban végül a 4. helyre soroltak hátra, így a dobogóra Sebastian Vettel és Valtteri Bottas állhatott még fel. The post Képgaléria – Monacói Nagydíj 2019 – Vasárnap appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

MÁV: befejeződött a felújítás a Keleti pályaudvaron

2019-05-27 09:01
A 80-as évek óta nem került sor ilyen volumenű, forgalomkorlátozással járó felújításra a pályaudvaron.
részletek

Hamilton sajátos bosszút állt a hibázó stratégán

2019-05-27 09:03
Sajátos módon állt bosszút a Mercedes vezető stratégáján, James Vowleson a német istálló ötszörös világbajnoka, Lewis Hamilton. The post Hamilton sajátos bosszút állt a hibázó stratégán appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Mercedes: Hamilton megmentett minket!

A Mercedesnél azt mondják, Lewis Hamilton „megmentette” a csapatot a Forma-1-es Monacói Nagydíjon – az istállónál elismerték, hibáztak, amikor a közepes keverékű abroncsokat tették fel a címvédő autójára. The post Mercedes: Hamilton megmentett minket! appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Majdnem tragédiába torkollt a Monacói Nagydíj - videó

Sergio Perez kis híján elgázolt két pályabírót.
részletek

Hatan meghaltak egy balesetben Fegyverneknél

A baleset a 4-es számú főút 132. kilométerszelvényben történt.
részletek

Tényleg szükségem van egy Suzuki Jimnyre?

2019-05-27 07:02
Baromi jól néz ki, de pici. Drága, de nem friss a technikája. Kényelmetlen országúton, de remek terepen. Kinek kell ez? Mire jó? Kiderítjük.
részletek

Kamion Eb - Kiss Norbert több mint másfél év után nyert újra futamot

2019-05-27 02:01
Rajt-cél győzelmet aratott a kétszeres Európa-bajnok Kiss Norbert, a Tankpool24-Mercedes pilótája a gyorsasági kamion Eb szezonnyitó versenyhétvégéjének vasárnap rendezett harmadik futamán, az olaszországi Misanóban.
részletek

Perez majdnem elütötte a pályabírókat Monacóban

2019-05-26 21:03
Sergio Perez, a Racing Point versenyzője szerint óriási szerencse, hogy senki nem sérült meg abban az incidensben amikor két pályabíró átszaladt előtte a pályán a Monacói Nagydíj versenyén. The post Perez majdnem elütötte a pályabírókat Monacóban appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Leclerc: Először jó móka volt, aztán katasztrófa

Charles Leclerc rendkívül csalódottan nyilatkozott a Monacói Nagydíjat követően, miután hiába akart küzdeni hazai közönsége előtt, feladni kényszerült a futamot. The post Leclerc: Először jó móka volt, aztán katasztrófa appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Hamilton: Büszkévé akartam tenni Laudát

2019-05-26 18:03
Lewis Hamilton, a Mercedes versenyzője nem gondolta, hogy végig tud menni és meg tudja őrizni az első helyet Monacóban – azonban sikerült, így bezsebelte az idei 6. Mercedes-győzelmet. The post Hamilton: Büszkévé akartam tenni Laudát appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Verstappen: Szórakoztató futam volt

2019-05-26 18:02
Max Verstappen, a Red Bull versenyzője sajnálja, hogy nem állhatott fel a dobogóra azok után, hogy remek show-t szolgáltattak Lewis Hamiltonnal a Monacói Nagydíjon. The post Verstappen: Szórakoztató futam volt appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Hamilton óriási csatában győzött Monacóban!

2019-05-26 17:02
A világbajnoki címvédő Lewis Hamilton nyerte a 2019-es Forma-1-es világbajnokság hatodik versenyét, a Monacói Nagydíjat. A brit óriási csatában utasította maga mögé a 2. helyen befutó Max Verstappent, akit azonban időbüntetése miatt a 4. helyre soroltak hátra. A dobogóra így Sebastian Vettel és Valtteri Bottas állhatott még fel. The post Hamilton óriási csatában győzött Monacóban! appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Hamilton is Lauda sisakfestését használja Monacóban

2019-05-26 16:03
Sebastian Vettelhez hasonlóan a világbajnoki címvédő Lewis Hamilton is olyan sisakkal áll rajthoz a vasárnapi Monacói Nagydíjon, mellyel a héten elhunyt Niki Lauda emléke előtt tiszteleg. The post Hamilton is Lauda sisakfestését használja Monacóban appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Videó: Räikkönennek így szurkolnak gyerkőcei Monacóban

Gyermekei is szorítanak Kimi Räikkönenért a mai Monacói Nagydíjon – a finn 300. versenyét futja, a 14. helyről rajtol. The post Videó: Räikkönennek így szurkolnak gyerkőcei Monacóban appeared first on F1VILÁG.HU.