A Red Bull fontolgatja, hogy teljesen kivonja Newey-t az F1-es feladatokból

2024-09-15 15:02
Fontolgatja a Red Bull csapata, hogy teljes mértékben eltávolítja a Forma-1-es projektből főtervezőjét, Adrian Newey-t, aki így jó eséllyel már egyetlen versenyre sem utazik el az istállóval. The post A Red Bull fontolgatja, hogy teljesen kivonja Newey-t az F1-es feladatokból appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Leclerc a nagy esélyes, tízszeres pénzt hozhat a konyhára Verstappen bakui győzelme! (x)

A pole pozícióból rajtoló Charles Leclerc-t tartják a legesélyesebbnek a győzelemre a mai Azeri Nagydíjon, Max Verstappen elsősége esetén viszont tízszeres pénzt fizet a fogadóiroda! The post Leclerc a nagy esélyes, tízszeres pénzt hozhat a konyhára Verstappen bakui győzelme! (x) appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Azeri Nagydíj: A versenynap eseményei percről percre

Magyar idő szerint 13 órakor az Azeri Nagydíjjal folytatódik a Forma-1-es világbajnoki sorozat. Tarts velünk, és semmi lényegesről nem maradsz le! The post Azeri Nagydíj: A versenynap eseményei percről percre appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Motorcsere Hamiltonnál, a bokszból rajtol Bakuban!

A bokszutcából rajtol majd a ma délutáni Azeri Nagydíjon a hétszeres világbajnok Lewis Hamilton. The post Motorcsere Hamiltonnál, a bokszból rajtol Bakuban! appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Mázlija volt a szerelőnek: Videó Albon időmérős incidenséről!

Nagy szerencséje volt a Williams egyik szerelőjének, hogy nem sérült meg Alex Albon bizarr időmérős incidensénél. The post Mázlija volt a szerelőnek: Videó Albon időmérős incidenséről! appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Az F1-es Azeri Nagydíj rajtrácsa

Idei 3., Forma-1-es pályafutása 26. rajtelsőségét szerezte a Forma-1-es Azeri Nagydíj szombati időmérőjén Charles Leclerc. Mutatjuk a bakui verseny rajtrácsát! The post Az F1-es Azeri Nagydíj rajtrácsa appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Ekkor rajtol az F1-es Azeri Nagydíj

Vasárnap tartják a 2024-es Forma-1-es szezon 17. versenyét, az Azeri Nagydíjat. Ne maradj le, a futam a megszokottnál korábban rajtol! The post Ekkor rajtol az F1-es Azeri Nagydíj appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Piastri nagy izgalmak közepette nyert Bakuban, balesettel zárult az azeri verseny!

2024-09-15 15:01
A McLaren versenyzője, Oscar Piastri óriási csatában győzött a Forma-1-es Azeri Nagydíjon, maga mögött tartva a pole pozícióból rajtoló Charles Leclerc-t. Az ausztrál a pályán előzte meg a monacóit, aki a hajrában Sergio Perezzel volt kénytelen nagyot küzdeni, a verseny végén pedig egy baleset borzolta a kedélyeket, hiszen a mexikói Carlos Sainzcal ütközött össze,. The post Piastri nagy izgalmak közepette nyert Bakuban, balesettel zárult az azeri verseny! appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Budapest is beáll az európai trolireneszánszba

2024-09-15 08:02
Ha lesz rá pénz, akkor néhány év múlva már rá sem fogunk ismerni a budapesti trolihálózatra.
részletek

Leclerc nem a csapatát kritizálta a szélárnyék hiánya miatt

2024-09-15 07:04
Nem a Ferrarik kritizálta a szélárnyék hiánya miatt az Azeri Nagydíj időmérőjén Charles Leclerc — a monacói versenyző azt mondja, nem szerepelt a terveik között az, hogy szélárnyékozni fognak csapattársával, Carlos Sainzcal, ám elismerte, aggódott amiatt, hogy végül emiatt nem tudja megszerezni a rajtelsőséget. The post Leclerc nem a csapatát kritizálta a szélárnyék hiánya miatt appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Sainz: Baku a kiszámíthatatlanság pályája, de remek esélyeink lesznek holnap!

Nem tartozik a kedvencei közé a bakui pálya, ezért Carlos Sainz örül annak, hogy a 3. rajtkockát sikerült megszereznie az Azeri Nagydíj szombati időmérő edzésén. The post Sainz: Baku a kiszámíthatatlanság pályája, de remek esélyeink lesznek holnap! appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Kritizál a McLaren, de elfogadja, hogy Norris rosszkor volt rossz helyen

Nem volt szükség a sárga zászlók meglengetésére, Lando Norris pedig nagy árat fizetett az Azeri Nagydíj szombati időmérőjén — mondja a McLaren csapatfőnöke, Andrea Stella, aki ugyanakkor azt mondja, nem tehetnek mást, túllépnek a Bakuban történteken. The post Kritizál a McLaren, de elfogadja, hogy Norris rosszkor volt rossz helyen appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Russell megrovással megúszta, megtarthatja az 5. rajthelyet

Nem kapott büntetést a Forma-1-es Azeri Nagydíj időmérője után George Russell, aki ellen azért indult vizsgálat, mert a gyanú szerint nem lassított le kellőképpen, amikor sárga zászlókat lengetettek a kvalifikáció során. The post Russell megrovással megúszta, megtarthatja az 5. rajthelyet appeared first on F1VILÁG.HU.