Magyarország 15 éremmel zárta a párizsi paralimpiát, az MPB elnöke elégedett, de van hiányérzete

2024-09-09 00:02
A részt vevő 168 ország közül 85 szerzett legalább egy érmet.
részletek

Méterekkel a cél előtt botlott, majd esett el az olasz sprinter, oda a paralimpiai címvédés

Ambra Sabatini elsodorta egyik honfitársát is, aki vetődve érkezett a célba, és lett ezzel bronzérmes.
részletek

Csavard be, mint Rooney – az MU-legenda 30 ezer néző előtt villant az Old Traffordon

A jótékonysági gálamérkőzés közel egymillió font bevételt eredményezett.
részletek

Címvédéssel tért vissza a droghasználat miatt eltiltott orosz ketrecharcos

Usman Nurmagomedov honfitársát győzte le San Franciscóban.
részletek

Tökéletes tenisz a világelsőtől, Sinner a legnagyobb bajnokok módjára nyerte meg a US Opent

2024-09-09 00:01
Az amerikaiak várakozása 2003 óta tovább tart egy hazai GS-tornagyőztes teniszezőre.