2024-09-09 00:04
Az aranyéremhez világcsúcs kellett.
részletek

Izgalmas csatát hozott az este New Yorkban, fehérorosz ünnepléssel a végén

Jessica Pegula időnként elhitette a hazai közönséggel, hogy legyőzheti Arina Szabalenkát.
részletek

Marco Rossi: A második német gól után a magyar válogatott eltűnt a pályáról

A kapitány szerint Németországtól ki lehet kapni, de 5–0-ra kikapni szégyen.
részletek

Ismét Magyarországon az olimpiai bajnok Liu fivérek

2024-09-09 00:03
A Debreceni Egyetem tanévnyitóján a rövidpályás gyorskorcsolyázók is átvették diplomájukat.
részletek

Egyéni rekorddal született magyar siker a férfiaknál a budapesti félmaratonon

A főszervező szerint Budapest ma már nemcsak Magyarország, hanem a futás nemzetközi fővárosa is.
részletek

Egyéniben ausztrál, csapatban holland győzelem Szilvásváradon

A magyar trió ötödik lett, legjobbja, Dobrovitz József pedig a 13. helyen végzett a hazai rendezésű négyesfogathajtó-világbajnokságon.
részletek

Primoz Roglic negyedszer a Vuelta legjobbja, a szlovén klasszis beérte a spanyol rekordert

2024-09-09 00:02
Valter Attila az 58. helyen végzett, az utolsó szakaszon a svájci Stefan Küng első részsikerét aratta a háromhetes viadalon.
részletek

Magyarország 15 éremmel zárta a párizsi paralimpiát, az MPB elnöke elégedett, de van hiányérzete

A részt vevő 168 ország közül 85 szerzett legalább egy érmet.
részletek

Méterekkel a cél előtt botlott, majd esett el az olasz sprinter, oda a paralimpiai címvédés

Ambra Sabatini elsodorta egyik honfitársát is, aki vetődve érkezett a célba, és lett ezzel bronzérmes.
részletek

Csavard be, mint Rooney – az MU-legenda 30 ezer néző előtt villant az Old Traffordon

A jótékonysági gálamérkőzés közel egymillió font bevételt eredményezett.
részletek

Címvédéssel tért vissza a droghasználat miatt eltiltott orosz ketrecharcos

Usman Nurmagomedov honfitársát győzte le San Franciscóban.
részletek

Tökéletes tenisz a világelsőtől, Sinner a legnagyobb bajnokok módjára nyerte meg a US Opent

2024-09-09 00:01
Az amerikaiak várakozása 2003 óta tovább tart egy hazai GS-tornagyőztes teniszezőre.