Ki akartam próbálni egy szar automatát, és végre sikerült - Teszt: Suzuki Swift 1,2 Mild Hybrid

2023-05-08 12:02
Avagy hogyan öli meg a vezetési élményt a buta váltó, és EPIKUS küzdelem a belső sávért.
részletek

Hamilton: Az autó szinte életre kelt a versenyen!

2023-05-08 07:04
A 13. helyről rajtolva értékes pontokat szerzett csapatának a Mercedes hétszeres világbajnoka, Lewis Hamilton Miamiban. A brit versenyző azt mondja, autója valósággal életre kelt a verseny felénél. The post Hamilton: Az autó szinte életre kelt a versenyen! appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Leclerc: Hihetetlenül nehéz volt boldogulni az autóval

Rettentően nehéz versenyen van túl Miamiban a Ferrari Forma-1-es csapatának versenyzője, Charles Leclerc. A monacói csak a 7. helyen ért célba, elmondása szerint pedig fogalma sincs, miért küszködött ennyire autójával. The post Leclerc: Hihetetlenül nehéz volt boldogulni az autóval appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Alonso: Négy dobogós eredmény után egy kicsit már többre vágyunk!

Idei negyedik dobogós eredményét szerezte a Forma-1-es Miami Nagydíjon a kétszeres világbajnok Fernando Alonso, a spanyol versenyző pedig elismeri, most már szeretne egy kicsit előrébb is végezni! The post Alonso: Négy dobogós eredmény után egy kicsit már többre vágyunk! appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Perezt beidézték a versenybírók a miami verseny után

A vasárnapi Miami Nagydíjat követően beidézték a versenybírók a 2. helyen célba érő Sergio Perezt. The post Perezt beidézték a versenybírók a miami verseny után appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Perez: A gyenge első etap miatt úszott el a győzelem

Nem tudta győzelemre váltani a rajtelsőséget a vasárnapi Miami Nagydíjon Sergio Perez. A mexikói versenyző a gyengén teljesítő közepes keverékű gumikat okolja vereségéért. The post Perez: A gyenge első etap miatt úszott el a győzelem appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Verstappen: Biztosak voltunk benne, hogy kifizetődő lesz ez a stratégia

Idei 3., Forma-1-es pályafutása 38. rajtelsőségét szerezte a vasárnapi Miami Nagydíjon a Red Bull világbajnok versenyzője, Max Verstappen. A holland elképesztő versenyt futott, a 9. helyről rajtolva győzött. The post Verstappen: Biztosak voltunk benne, hogy kifizetődő lesz ez a stratégia appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Verstappen a 9. helyről rajtolva agyonverte a mezőnyt Miamiban, Alonso újra dobogón!

A Red Bull világbajnoki címvédője, Max Verstappen a 9. helyről rajtolva parádés győzelmet aratott a Forma-1-es Miami Nagydíjon, megelőzve csapattársát, a pole-ból induló Sergio Perezt. A dobogó legalsó fokára idén már negyedszer Fernando Alonso állhatott fel. A Ferrari egy 5. és egy 7. hellyel zárt Miamiban, míg Lewis Hamilton a 6. pozícióban futott be. The post Verstappen a 9. helyről rajtolva agyonverte a mezőnyt Miamiban, Alonso újra dobogón! appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Ferrari: Leclerc le akarta nyomni a Red Bullokat, ez okozta a balesetét

A Ferrari vezető teljesítménymérnöke, Jock Clear szerint Charles Leclerc kétségbeesetten próbálta üldözni a Red Bullokat a Forma-1-es Miami Nagydíj szombati időmérő edzésén, végül ez okozta azt, hogy a monacói balesetet szenvedett. The post Ferrari: Leclerc le akarta nyomni a Red Bullokat, ez okozta a balesetét appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Alonso óvatossága ellenére az Aston Martin a győzelmet célozza meg Miamiban

Az Aston Martin Forma-1-es csapatát irányító Mike Krack szerint ott lesz a lehetőség Fernando Alonso számára ahhoz, hogy megnyerje a vasárnapi Miami Nagydíjat – habár a kétszeres világbajnok azt mondja, nem reális cél az elsőség megszerzése. The post Alonso óvatossága ellenére az Aston Martin a győzelmet célozza meg Miamiban appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Miami Nagydíj: A vasárnapi események percről percre

Az időmérő alapján igencsak izgalmasnak és érdekesnek ígérkezik a 2023. évi Forma-1-es világbajnoki sorozat ötödik versenye, a Miami Nagydíj. Tarts velünk, és nem maradsz le semmiről! The post Miami Nagydíj: A vasárnapi események percről percre appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Marko: Nehéz verseny vár Verstappenre

A Red Bull motorsport-tanácsadója, Dr. Helmut Marko szerint hibát követhettek el azzal, hogy nem korábban küldték pályára a Forma-1-es Miami Nagydíj időmérő edzésén Max Verstappent. A szakember szerint kihívásokkal teli verseny vár a címvédőre. The post Marko: Nehéz verseny vár Verstappenre appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

A Forma-1-es Miami Nagydíj rajtrácsa

Forma-1-es pályafutása harmadik rajtelsőségét szerezte a Miami Nagydíj szombati időmérő edzésén Sergio Perez. A mexikói pilóta Fernando Alonsóval osztozik majd az első rajtsoron. The post A Forma-1-es Miami Nagydíj rajtrácsa appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Leclerc: Talán túl messzire mentem a beállításokkal

Túl agresszív beállításokat választott a Forma-1-es Miami Nagydíj időmérő edzésére Charles Leclerc, és elmondása szerint ez is hozzájárult ahhoz, hogy a Q3-ban a falnak csapta versenyautóját. The post Leclerc: Talán túl messzire mentem a beállításokkal appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Csalódott a McLaren párosa, Norris és Piastri is a lassú autóra panaszkodik

Kiábrándító időmérő edzést teljesített a McLaren Forma-1-es csapata Miamiban, ahol Norris a tizenhatodik, Piastri pedig a tizenkilencedik rajtpozíciót szerezte meg a vasárnapi futamra. The post Csalódott a McLaren párosa, Norris és Piastri is a lassú autóra panaszkodik appeared first on F1VILÁG.HU.